Business Saving Club

Business Saving Club

Albatrosów 15A
02-806
Warszawa
Godziny otwarcia: 

poniedziałek - piątek: 8.00 - 20.00

Kontakt: 
801 146 839
510 200 220
Lokalizacja: 
Opis promocji: 
10%

na roczny abonament

Rabat 10% na zakup rocznego abonamentu krajowego lub międzynarodowego upoważniającego do rabatów w hotelach w Polsce i zagranicą.

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty z osobą towarzyszącą

Usługa rezerwacyjna

Jednorazowa usługa rezerwacyjna upoważniająca do rabatu do 50% w jednym z hoteli na całym świecie wykonana bez żadnych dodatkowych opłat.

Klient płaci tylko za hotel, a nie za pomoc w rezerwacji

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty z osobą towarzyszącą
Opis lokalu: 

Business Saving Club (BSC) oferuje innowacyjny program lojalnościowy, oparty na współpracy z hotelami w Polsce i zagranicą. BSC powstał w celu generowania oszczędności czasu i pieniędzy naszych Klientów, przy jednocześnie wysokiej jakości świadczonych usług, spełniającej międzynarodowe standardy. Nasz program umożliwia scentralizowane zarządzanie oraz monitoring wydatków, generowanych w procesie rezerwacji hotelowych przez podróżujących pracowników.

Business Saving Club to nie tylko oszczędności na podróżach służbowych, ale także bank pomysłów na optymalizację wydatków biznesowych i przestrzeń pozwalająca na zdobywanie nowych kontaktów biznesowych oraz czerpanie z najlepszych wzorców. Dzięki przynależności do programu BSC oraz polecaniu naszych usług swoim znajomym, Klubowicze mają możliwość wymiany doświadczeń, a nawet tworzenia wspólnej platformy biznesowej.

Zdjęcia lokalu: