Centrum Nurkowe Atlantyda

Centrum Nurkowe Atlantyda

Piramowicza 24A
70-037
Szczecin
Godziny otwarcia: 

poniedziałek - piątek: 11-19
weekendy: nurkujemy

Kontakt: 
690 521 080
+48 091 350 8000
Lokalizacja: 
Opis promocji: 
50%

na intro nurkowe i pamiątkowe zdjęcie

Zastanawiasz się, czy nurkowanie jest dla Ciebie? Intro nurkowe pozwoli się Tobie o tym przekonać. Zabierzemy Cię na podwodną wycieczkę, podczas której zrozumiesz, o co tak naprawdę chodzi w tym całym nurkowaniu. Na końcu zrobimy Ci pamiątkowe zdjęcie.

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty
10%

na kurs podstawowy OWD (Open Water Diver)

Dzięki kursowi podstawowemu OWD (Open Water Diver) odkryjesz świat, o którym do tej pory nie miałeś pojęcia. Podczas kursu w rzetelny sposób zapoznamy Cię ze stroną teoretyczną, jak i praktyczną nurkowania.

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty
10%

na sprzęt z naszego sklepu dla kursantów

Kiedy już zdecydujesz się na kurs, w pewnym momencie zapragniesz posiadać własny sprzęt. Dlatego specjalnie dla naszych kursantów przygotowaliśmy zniżkę w wysokości 10% na sprzęt z naszego sklepu.

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty
Opis lokalu: 

Centrum Nurkowe ATLANTYDA zostało założone przez doświadczonych instruktorów nurkowania i zrzesza ludzi aktywnie spędzających czas. To miejsce dla pasjonatów nurkowania, jak i osób bez doświadczenia, które chcą poznać ten sport.
Proponujemy udział w kursach nurkowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz wyjazdach lokalnych, krajowych i zagranicznych. Najczęściej odwiedzamy Egipt, Chorwację i Wyspy Kanaryjskie. Naszą specjalizacją są nurkowania pod żaglami. W centrum możesz wypożyczyć, jak również kupić, sprzęt do nurkowania oraz zadbać o jego serwis.
Szkolimy w systemie PADI. Jest to organizacja zrzeszającą Divemaster'ów, Instruktorów PADI oraz centra nurkowe.

Zdjęcia lokalu: