Szkoła Muzyki Artyz

Szkoła Muzyki Artyz

Felczaka 20c
71-417
Szczecin
Godziny otwarcia: 

poniedziałek - piątek: 12 - 18
sobota: 10 - 15

Kontakt: 
882077000
Lokalizacja: 
Opis promocji: 
10%

na zajęcia

Rabat dotyczy wszystkich zajęć

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty
Opis lokalu: 

Artyz to prywatna placówka artystyczna o profilu muzycznym specjalizująca się w nauczaniu muzycznym dzieci. Jest to także miejsce na kulturalnej mapie Szczecina, gdzie swoją wiedzę muzyczną mogą pogłębiać osoby dorosłe i młodzież.

O rozwój muzyczny kursantów dbają zawodowi muzycy z przygotowaniem pedagogicznym, a dzięki zróżnicowanej kadrze doskonale odnajdzie się tu hobbysta jak i osoba pragnąca związać swoją dalszą przyszłość z muzyką.

Nauka podzielona jest na różne stopnie zaawansowania, zależnie od instrumentu, wieku, predyspozycji i stopnia zaawansowania kandydata. Dla dzieci w wieku przedszkolnym polecamy naukę gry na pianinie – opartą na programie nauczania na fortepianie, grę na skrzypcach oraz na gitarze. Dzieciom w wieku szkolnym, młodzieży i osobom dorosłym zalecamy realizację programu The Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM), której ukończenie jest równorzędne z ukończeniem szkoły muzycznej I lub II stopnia.

Uczymy gry na instrumentach: pianino, gitara, skrzypce, flet poprzeczny, klarnet, saksofon, oraz oferujemy naukę śpiewu rozrywkowego i klasycznego. Dodatkowo istnieje możliwość nauki na innym instrumencie.

Zdjęcia lokalu: