Tajemniczy Zamek

Tajemniczy Zamek

Grodzka 7
70-560
Szczecin
Godziny otwarcia: 

sobota - niedziela: 10 - 20

Kontakt: 
519 425 652
Lokalizacja: 
Opis promocji: 

pierwsze darmowe wejście

Dotyczy wejścia do placu zabaw dla całej rodziny.

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty z grupą
50%

na wejście

Promocja dotyczy wejścia do placu zabaw dla całej rodziny.

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty z grupą
15%

na organizacje urodzin

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty z grupą
15%

na pozostałe usługi

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty z grupą
Opis lokalu: 

Dzieci pięknych księżniczek i dzielnych rycerzy w ramach rekreacji turlały drewniane kółka, chowały się w ojcowskiej zbroi podczas zabawy w chowanego oraz zaplatały sobie nawzajem warkocze. W dzisiejszych czasach możesz zapewnić swojemu dziecku o wiele bardziej fascynującą rozrywkę w Tajemniczym Zamku.

Zamkowe przygody
Złożyć wizytę w Tajemniczym Zamku, gdzie na każdego brzdąca czekają wspaniałe atrakcje. Wielki 3-poziomowy labirynt z pewnością okaże się niezapomnianą przygodą, a szaleństwa na trampolinie czy w basenie z kolorowymi piłeczkami sprawią mnóstwo frajdy. Możesz także zorganizować dla swojej pociechy przyjęcie urodzinowe – mali goście będą mogli przez 2 godziny korzystać z bawialni, a dodatkową rozrywkę zapewnią im animatorzy. Namiastkę wakacyjnego wyjazdu będą zaś stanowić tygodniowe półkolonie, podczas których dzieci będą miały okazję popływać statkiem po porcie, a także wyjść do kina i na kręgle. Pobyt w Tajemniczym Zamku zapewne na długo pozostanie we wspomnieniach Twojego dziecka.

Oferta:
- trzypoziomowy labirynt z armatkami pneumatycznymi,
- trampoliną
- baseny pełne kolorowych piłeczek
- zjeżdżalnie,
- kącik dla maluchów
i to nie wszystkie atrakcje

Bawialnia Tajemniczy Zamek to wspaniałe miejsce w którym rodzice mogą pozostawić swoje pociechy – a one – na pewno nie będą się nudzić.

Program Mama na zakupach - możliwość pozostawienia dziecka pod opieką doświadczonych opiekunów. Nasza bawialnia oferuje zabawę dla dzieci w wieku 1-12 lat.

Organizowane są różnego rodzaju przyjęcia oraz imprezy okolicznościowe. Sprawiają że urodziny Twojego dziecka na długo pozostanę w pamięci.

Dla rodziców rezerwowany osobny stolik, napoje ciepłe i zimne – wg cennika barku.

Darmowy dostęp do Internetu –Wi-Fi.

Zdjęcia lokalu: