Wehikuł Czasu Pub & Cafe

Wehikuł Czasu Pub & Cafe

Monte Cassino 35 (między ulicą Wielkopolską a Placem Odrodzenia)
70-465
Szczecin
Godziny otwarcia: 

poniedziałek - czwartek: 15 - 24
piątek - niedziela :13 - 01

Kontakt: 
607 162 926
607 875 653
Lokalizacja: 
Opis promocji: 
10%

na drinki

Rabat nie obowiązuje podczas imprez specjalnych oraz nie łączy się z innymi promocjami.

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty
10%

na dania z menu

Rabat nie dotyczy imprez specjalnych

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty
Opis lokalu: 

„Wehikuł czasu” jest oryginalnie pomyślanym i wyrazistym lokalem utrzymanym w stylu retro, stworzonym z myślą o miłośnikach i poszukiwaczach niebanalnych wnętrz i ciekawych klimatów. Muzyka którą gramy to rock, punk, alternatywa, przedwojenne szlagiery. Naszym gościom serwujemy kawy, herbaty, drinki, piwa smakowe i regionalne, ciepłe i zimne przekąski (też smakowe ;)), znajdzie się też coś dla wegan, a nawet kropla mleka dla kota :D
W lokalu dostępne są dla gości bezpłatnie: Internet Wi-Fi oraz biblioteczka, które pomogą zapełnić czas oczekiwania na osobę, z którą umówiliśmy się na 19.00, tylko przyszliśmy za wcześnie…;)
W „Wehikule czasu” można też obejrzeć a po negocjacjach z autorem zakupić, prace młodych szczecińskich artystów, które są eksponowane na ścianach lokalu, tworząc dodatkowe, ciekawe, ciągle zmieniające się dekoracje. Artystów zainteresowanych umieszczeniem swoich prac w naszym lokalu serdecznie zapraszamy. W każdy piątek organizujemy wieczory z muzyką na żywo lub harcerskie karaoke z gitarą i śpiewnikiem.

Zdjęcia lokalu: