Podzamcze

Podzamcze

Sienna 1, 2, 3
70-542
Szczecin
Godziny otwarcia: 

czynne cała dobę

Kontakt: 
91 81 21 404
91 81 43 899
Lokalizacja: 
Opis promocji: 
10%

USŁUGA HOTELOWA ZE ŚNIADANIEM

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty
10%

NA NAPOJE I ALKOHOL

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty
Opis lokalu: 

Kameralny , przytulny hotelik położony 900 metrów od dworca kolejowego Szczecin Główny, w bezpośrednim sąsiedztwie Mostu Długiego wprowadzającego kierowców do centrum Szczecina. Dobra lokalizacja zarówno dla gości zmotoryzowanych jak i bez samochodu. Pomimo bliskiej odległości od centrum w hotelu jest cicho i spokojnie. Hotel zapewnia swoim Gościom bezpłatny dostęp do internetu. Przed hotelem znajduje się ogólnodostępny, bezpłatny, niestrzeżony parking
Do dyspozycji Gości są przytulne pokoje. W każdym pokoju znajduje się telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej oraz łazienka z prysznicem.
Hotel dla swoich Gości proponuje smaczne, sycące śniadania (stół szwedzki). Recepcja i bar hotelowy czynny jest przez całą dobę.
Hotel Podzamcze, zlokalizowany na odbudowanym szczecińskim Starym Mieście to zaciszne i spokojne miejsce, w bliskiej odległości od kolejowego Dworca Głównego i centrum miasta. Znajdujące się nieopodal Muzeum Narodowe, Zamek Książąt Pomorskich, Katedra, Wały Chrobrego oraz trakt spacerowy wzdłuż Odry czynią z Hotelu Podzamcze idealną bazę dla sentymentalnej podróży po Szczecinie. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się wiele oryginalnych pubów i restauracji. Hotel posiada również własną kameralną restaurację i dobrze wyposażony, czynny całą dobę bar.

Zdjęcia lokalu: