Netlook.pl Hosting

Netlook.pl Hosting

Niedziałkowskiego 24
71-410
Szczecin
Godziny otwarcia: 

nie podano

Kontakt: 
801 000 859
91 88 12 192
Lokalizacja: 
Opis promocji: 
15%

NA PRODUKTY I USŁUGI

Rabat dotyczy:
serwery wirtualne,
serwery VPS, serwery dedykowane,
pozycjonowanie i tworzenie stron WWW,
rejestracja domen internetowych, usługi hostingowe.

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty
Opis lokalu: 

Profesjonalizm, nieustanna praca oraz wykwalifikowana kadra - te trzy atuty sprawiają, że od początku 2003r. nieprzerwanie i z sukcesem świadczymy usługi hostingowe dla firm, instytucji oraz osób prywatnych.
Z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy użytkowników. Jesteśmy jednym z liderów branży hostingowej w Polsce. Zachowując konkurencyjny poziom cen, dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania internetowe, których zalety i bezawaryjność doceniają nasi Klienci. To właśnie zaufanie naszych klientów jest dla nas największą nagrodą - dzięki niemu nasza oferta prezentuje się niewątpliwie korzystanie na tle propozycji przedstawianych przez konkurencyjne Polskie oraz zagraniczne firmy.
Bogate doświadczenie, jakie zdołaliśmy zebrać w całym okresie naszej działalności, podparte jest także fachową wiedzą. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, każdy jest dla nas tak samo ważny. Dzięki działającej 24h/dobę grupie serwisowej (www.CentrumPomocyTechnicznej.pl), posiadając u nas konto WWW lub domenę, mogą Państwo czuć się spokojni o swoje dane i ich dostępność w Internecie.

Zdjęcia lokalu: