Orto Profil

Orto Profil

Pocztowa 34
70-360
Szczecin
Godziny otwarcia: 

poniedziałek - piątek: 10 - 20

Kontakt: 
91 81 37 047
607 077 768
Lokalizacja: 
Opis promocji: 
80%

NA WYBIELANIE ZĘBÓW

Rabat dotyczy metody LED

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty
60%

NA APARAT ORTODENTYCZNY

Rabat dotyczy jednego dowolnego aparatu na jedną ze szczęk

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty
Opis lokalu: 

Białe zęby to podstawa zdrowego uśmiechu i marzenie każdego człowieka. Ładny i zdrowy uśmiech to dobre samopoczucie i pewność siebie. Już dziś dzięki nowym metodom wybielania możesz spełnić swoje marzenie!
Wykonuję wybielanie zębów w oparciu o produkty renomowanych firm amerykańskich; DISCUS DENTAL INC. oraz ULTRADENT PRODUCTS INC.
Najnowsza generacja środków wybielających zawiera opatentowaną formułę ACP ( Amorficzny Fosforan Wapnia ), który zmniejsza nadwrażliwość, dodaje połysku oraz odbudowuje szkliwo.
W swoim asortymencie mam każdą dostępną a zarazem bezpieczną metodę wybielania dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego pacjenta.
Ortodoncja
W dzisiejszych czasach piękny uśmiech staje się istotnym elementem ze względu na rosnące wymagania estetyczne. Leczenie ortodontyczne wpływa nie tylko na poprawę ustawienia zębów, ale może mieć również wpływ na wygląd twarzy i jej profilu. Przekłada się to na naszą własną samoocenę, jak i postrzeganie nas przez innych. Pełniejszy i szerszy uśmiech oddziałuje korzystnie na nasz stan psychiczny i emocjonalny. Wzrasta wiara w siebie i poczucie własnej wartości. Wiek nie jest ograniczeniem do podjęcia leczenia, może warto więc już teraz pomyśleć o zainwestowaniu w swoje zdrowie i lepsze samopoczucie.
Nie bez przyczyny dzieci stanowią podstawową grupę pacjentów leczonych ortodontycznie. O ile nieprawidłowości w położeniu zębów można leczyć w każdym wieku, to modyfikowanie wzrostu szczęki i żuchwy może następować wyłącznie w okresie wzrostu. Nieodzowna wydaje się więc wizyta w gabinecie ortodontycznym pomiędzy 9 a 10 rokiem życia aby odpowiednio wcześnie wdrożyć leczenie. Warto zaznaczyć , że przemieszczenia zębów najszybciej przebiegają u dzieci. W wypadku niektórych wad proste zabiegi ortodontyczne u małych dzieci ( nawet 5-7 letnich ) pozwalają uniknąć bardziej zaawansowanego leczenia w późniejszym wieku.

Zdjęcia lokalu: