White & Beauty

White & Beauty

Mazurska 20
70-444
Szczecin
Godziny otwarcia: 

poniedziałek- piątek: 12 - 20

Kontakt: 
539 829 760
539 829 760
Lokalizacja: 
Opis promocji: 
80%

Laserowe Wybielanie Zębów lampą LED

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty
75%

Laserowe Wybielanie Zębów Akceleratorem

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty
Opis lokalu: 

White & Beauty
To największa w Polsce sieć gabinetów specjalizujących się w nowoczesnym i efektywnym wybielaniu zębów. Aby zapewnić swoim klientom opiekę na najwyższym poziomie, tamtejsi specjaliści jako pierwsi zaczęli używać preparatów wybielających ze Stanów Zjednoczonych nie zawierających nadtlenku wodoru - dzięki temu zabiegi wybielania są całkowicie bezbolesne nawet dla osób z dużą nadwrażliwością zębów. Co ważne, podczas kilkuletniej bytności na rynku zdążyli zdobyć już wiele wyróżnień, w tym znak Gwarancji 100% Satysfakcji.
Szybkie efekty
Tajemnica skuteczności zabiegu tkwi w działaniu specjalnego żelu wybielającego o odpowiednim stężeniu. Preparat nakładany jest na zęby, a następnie naświetlany przez 15 minut – proces ten powtarza się 3 razy. Żel organiczny powoduje błyskawiczne utlenienie przebarwień powstałych w ciągu kilku lat. W efekcie dochodzi do rozjaśnienie zębów nawet o 20 tonów w ciągu jednej wizyty. A ich bielszym odcieniem możesz cieszyć się od 6 miesięcy do nawet 2 lat.
Czas trwania: wybielanie obejmuje 3 seanse po 15 minut podczas 1 wizyty w gabinecie
Przeciwwskazania: wiek poniżej 18 lat, ciąża, karmienie piersią, duże uszkodzenia szkliwa, parodontoza, której towarzyszy zapalenie dziąseł, aparat ortodontyczny, niedawno przebyty stomatologiczny zabieg chirurgiczny, odsłonięte korzenie, nowotwór skóry, licówki.
ZADZWOŃ, UMÓW SIĘ JUZ DZIŚ I CIESZ SIĘ PIĘKNYM ŚNIEŻNOBIAŁYM UŚMIECHEM!

Zdjęcia lokalu: