Golfmedia.pl

Golfmedia.pl

Asnyka 11 lok.2
71-527
Szczecin
Godziny otwarcia: 

nie podano

Kontakt: 
609 129 802
Lokalizacja: 
Opis promocji: 
10%

na weekendowe kursy golfa

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty
10%

na lekcje golfa

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty
10%

na organizację spotkań firmowych

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty
Opis lokalu: 

Przeżyj niezapomniane chwile w bajecznym otoczeniu zamku zlokalizowanego na polu golfowym. Zakosztuj luksusu kameralnego wnętrza i najlepszej kuchni. A może chcesz docenić swojego klienta lub przyjaciela. Zafunduj mu wspaniały weekend, który na długo pozostanie w jego pamięci.
Zapraszamy wszystkich golfistów i adeptów na weekendowe kursy golfa w Niemczech. W programie dwa dni szkoleniowe - 2 x 5 godzin nauki wszystkich uderzeń golfowych puttingu, chippingu, pitchingu i długiej gry.
Koszt uczestnictwa wynosi 999 PLN od osoby (minimalna liczba uczestników dwie osoby). Cena zawiera ona wszystkie elementy związane z nauką i doskonaleniem golfa (Pro, sprzęt, piłki na driving range, opłata za korzystanie z terenów treningowych).
Do programu nauki golfa możemy dołączyć za dodatkową opłatą:
Nocleg ze śniadaniem w ekskluzywnym apartamencie w zamku Schloss Krugsdorf (dodatkowo ok. 600 zł)
Wykwintną kolację w zamkowej restauracji „La Grue” (dodatkowo ok. 400 zł)
Całość możemy zaoferować w formie eleganckiego Vouchera, który można przekazać do realizacji dowolnej osobie wraz z osobą towarzyszącą. Wystawiamy faktury VAT, do powyższych cen należy doliczyć 23% VAT.
Zajęcia będą prowadzone w języku polskim na polu Krugsdorf w Niemczech, położonym 40 km od Szczecina.
kontakt: jerzy@golfmedia.pl, tel. kom. 609129802
Jerzy Dutczak jest aplikantem PGA Polska, ukończył szkolenie instruktorów golfa prowadzone przez PGA Polska i Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Z wykształcenia inżynier lotnik, absolwent Politechniki Warszawskiej. W golfa gra od 1996 roku. W 2004 roku zdobył tytuł Mistrza Polski Dziennikarzy w Golfie. Wydawca portalu golfowego www.golfmedia.pl. Na co dzień jest Teaching Pro, na polu Krugsdorf w Niemczech. Wraz z Krzysztofem Czupryną z Tajlandii prowadzi szkołę nauki golfa Czupryna & Dutczak Golf w której przybliża metody nauki golfa wg Manuela de la Torre.

Zdjęcia lokalu: