Floating Park Głębokie

Floating Park Głębokie

Hieronima Kupczyka 2
71-002
Szczecin
Godziny otwarcia: 

nie podano

Kontakt: 
512 079 300
Lokalizacja: 
Opis promocji: 
10%

NA CAŁĄ OFERTĘ

Zniżka nie dotyczy karnetów całosezonowych

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty
Opis lokalu: 

Floating Park Głębokie jest nowo powstałym projektem wakeparku opartego na systemie 2.0 niemieckiej firmy Sesitec i długości 226 metrów. Do dyspozycji riderów będzie jeden kicker oraz box straight o długości 6 metrów. Dla początkujących dostępni będą doświadczeni instruktorzy prowadzący szkółkę wakeboardową.
Floating Park Głębokie usytuowany jest na kąpielisku miejskim w południowej części Jeziora Głębokiego. Do korzystania ze swoich uroków zachęca długa i szeroka plaża, strzeżona w trakcie trwania sezonu. Do dyspozycji odwiedzających są przebieralnie, toalety, restauracja, parking oraz wypożyczalnia i sklep ze sprzętem wakeboardowym.
Wakepark znajduje się około 6 km od ścisłego centrum Szczecina. Dojazd do Floating Park Głębokie możliwy jest z 4 kierunków: od centrum miasta, od strony Polic, od wsi Wołczkowo oraz dzielnicy Osowo.
Dojazd zapewniony jest również dzięki komunikacji miejskiej. Kursują tu tramwaje linii 1 i 9, oraz autobusy 51, 103, 106 i 529.
Zapraszamy serdecznie do Floating Park Głębokie wszystkich miłośników sportów wodnych na zabawę i naukę wakeski, wakeskate, wakeboardu i kneeboardu.

Zdjęcia lokalu: