Lulu Club

Lulu Club

Partyzantów 2
70-222
Szczecin
Godziny otwarcia: 

piątek - sobota: od 20:00

Kontakt: 
515 604 585
Lokalizacja: 
Opis promocji: 
10%

NA CAŁE MENU

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty
Opis lokalu: 

Lu Lu Club znajduje się w centrum Szczecina, w zabytkowej kamienicy, która od momentu powstania w roku 1852 pełniła role ośrodka rozrywki przedwojennego Szczecina. W sali teatralnej, w której mieści się klub, przed wojną było niemieckie kasyno. Dużą część klubu zajmuje scena teatralna, która jest wykorzystywana w trakcie imprez do wszelkiego rodzaju występów i koncertów. Po przeciwnej stronie sali znajduje się bar o nietypowym, płynnym kształcie, a nad nim, na balkonie, Loża - wyjątkowe miejsce dla najbardziej wymagających gości oczekujących komfortu i większej prywatności.
Klub jest miejscem rozrywki przeznaczonym dla gości w wieku powyżej 21 lat, oczekujących dobrej zabawy i poczucia bezpieczeństwa (co zapewnia polityka selekcji przy wejściu).
W trakcie wieczorów można zobaczyć na scenie rewiowe tancerki, szczudlarzy, performance i dziewczyny bujające się na huśtawkach wysoko zawieszone pod sufitem klubu.
W Lulu usłyszysz mieszankę stylów Funk, Disco, Rnb oraz klasyki z lat 80 i 90 w starannie wyselekcjonowanych remixach i mashup'ach czyli zabawa do samego rana.
Wstęp do klubu:
czwartki: studenci wejście free
piątki i soboty: do godziny 22:00 wejście bezpłatne
W piątki i soboty wstęp do klubu dla osób od 21 lat.

Zdjęcia lokalu: