Gruby Benek

Gruby Benek

Al. Bohaterów Warszawy 13B
70-370
Szczecin
Godziny otwarcia: 

niedziela - czwartek: 11 - 24
piątek-sobota: 11 - 02

Kontakt: 
91 85 22 221
515 004 388
Lokalizacja: 
Opis promocji: 
25%

NA WYROBY WŁASNE

Promocja obowiązuje przez cały tydzień w lokalu i dostawie.
Nie dotyczy imprez specjalnych i świątecznych.

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty z grupą
4osób

SOSY DO PIZZY

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty z grupą
4osób
Opis lokalu: 

Firma istnieje od 1997 roku a od roku 2005 rozwija ogólnopolską sieć pizzerii na zasadach franchisingu. Obecnie liczba pizzerii sieci Gruby Benek szybko rośnie - obecnie w ponad 50 miastach na terenie całej Polski . Dobry rozwój zawdzięcza uznaniu wśród konsumentów oraz bardzo dobrej opinii na rynku. Strategia polegająca m.in. na ciągłym kontrolowaniu jakości produktu oraz doskonalenia umiejętności odnosi skutek.
Sukces firmy oparty jest na stałym dążeniu do doskonalenia umiejętności, wieloletnim doświadczeniu. Możliwe jest to dzięki centralnej produkcji ciast według oryginalnej receptury dla wszystkich pizzerii sieci. Składniki w czasie produkcji i wypieku pochodzą od znanych i cenionych polskich producentów. Są one zawsze świeże i najwyższej jakości. Wszystkie te czynniki pozwalają na zachowanie niepowtarzalnego smaku pizzy.
Kolejnym elementem wyróżniającym wśród konkurencji jest fakt, iż klient sam komponuje pizze decydując o jej składzie oraz cenie. Hasło przewodnie to:
Ty decydujesz co zamawiasz i ile zapłacisz
W ofercie pizzerii sieci Gruby Benek można znaleźć opcję niespotykaną u konkurencji czyli MEGA WYPAS. Oznacza to podwójną ilość każdego składnika.
Jakość produktu została zauważona i doceniona przez konsumentów. Wzrost popularności pizzerii sieci Gruby Benek przyniósł firmie, w prestiżowym programie Laur Konsumenta tytuł Odkrycie Roku 2009.
Oprócz jakości i smaku firma stara się również ułatwić klientom dostęp do wyrobu. W większości lokali system sprzedaży prowadzony jest do późnych godzin nocnych. Kiedy już trudno o gorący posiłek, firma jest w stanie dowieźć ją do Państwa ,pachnącą i gorącą.
Obecnie firma posiada bardzo atrakcyjną ofertą dla potencjalnych franczyzobiorców związaną z dotacją na sprzęt i wyposażenie nowo otwieranych lokali.

Zdjęcia lokalu: