Ukraineczka

Ukraineczka

Panieńska 19
70-535
Szczecin
Godziny otwarcia: 

poniedziałek - czwartek: 10 - 22
piątek - niedziela: 10 - 23

Kontakt: 
603 480 590
Lokalizacja: 
Opis promocji: 
10%

NA DANIA Z MENU

Odbiorca zniżki: 
Posiadacz karty z grupą
Opis lokalu: 

Jeśli poszukujesz smacznej tradycyjnej kuchni ukraińskiej i litewskiej oraz wyjątkowej atmosfery to znakomicie trafiłeś. Restauracja Ukraineczka oferuje wyborne tradycyjne dania kuchni kresowej, ludową muzykę oraz profesjonalną i miłą obsługę. Właściciele oraz obsługa wywodzą się z Litwy i Ukrainy dlatego masz pewność co do oryginalności przyrządzanych dań.
Restauracja oferuje smakowite i fenomenalne dania przygotowane według tradycyjnych, starych receptur wywodzących się z ziem Ukrainy i Litwy. Począwszy od prawdziwego ukraińskiego barszczu z pampuszkami, przez pyszne litewskie cepeliny, pomidorki w occie, dranik ziemniaczany faszerowany mięsem i zapiekany z serem, aż po SALO, wyśmienitą, unikalną ukraińską słoninkę. Pragnienie najlepiej ugasi łyk kwasu chlebowego, będący starodawnym napojem Słowian oraz niespotykane ukraińskie piwa, których dla przygotowano aż 12 gatunków.
Ukraineczka to wyjątkowy lokal na 50 miejsc wzorowany na tradycyjnych kresowych karczmach, przesycony ukraińską i litewską kulturą. Na miejscu przywitają Państwa nasi pracownicy ubrani w ludowe stroje i zapoznają z kulinarną ofertą.

Zdjęcia lokalu: