O karcie

Elite Card powstało w lipcu 2013 r. w Szczecinie i bardzo szybko zyskało dużą popularność wśród mieszkańców miasta. Program skierowany został nie tylko do osób indywidualnych, ale również do firm, które mogą wykorzystać go jako wspaniały produkt reklamowy.
Program polega na zakupie karty rabatowej upoważniającej do zniżki wśród kilkuset partnerów działających na terenie Szczecina oraz najbliższych okolic. Dzięki karcie Elite, nabywca uzyskuje rabat sięgający nawet 80% w wielu punktach, takich jak sklepy, gastronomia, lokale rozrywkowe, salony kosmetyczne, gabinety lekarskie, siłownie oraz wiele innych! Specjalny dział poświęcony został edukacji, gdzie znajdziemy szereg szkół: językowych, tanecznych, nauki jazdy oraz innych. Nie zapomniano także o rodzicach, którzy mogą zaoszczędzić pieniądze wydawane na różnego rodzaju atrakcje i zajęcia dla swoich pociech. Pełna i aktualna lista partnerów dostępna jest na naszej stronie: www.elitecard.eu.
Partnerami Elite Card są podmioty znane, cieszące się dobrą reputacją i zaufaniem klientów. Firmy, które przystąpiły do naszego programu szybko zwiększają swoje grono klientów, którzy zachęceni rabatami, chętniej korzystają z ich oferty. Nasza karta pozwoli Państwu zaoszczędzić na danych usługach! Jednocześnie jest to wspaniała okazja do poznania nowych miejsc, w których prawdopodobnie jeszcze nie byliście! Nasza karta to pewne i duże zyski! Kupując kartę Elite, zyskujesz mnóstwo atrakcyjnych rabatów i informacji o promocjach oraz możliwość uczestnictwa w najnowszych konkursach!
Kartę Elite możesz kupić u naszych partnerów:
- w pizzeriach sieci Marco Polo
- w biurze podróży Namaxa Tour
- w pubie The Long Bridge Pub
- w kawiarni Plotkara
Zapraszamy do zakupów! Życzymy wielu radości z użytkowania karty Elite!